Прем'єра вистави «Чарівна ніч» за Славоміром Мрожеко

Прем’єра вистави «Чарівна ніч» за Славоміром Мрожеко

Театр, який створили переселенці із Криму і сходу України спільно із львів’янами, запрошує на прем’єру.

За рік театр «Domus» уже знайшов свого глядача і встиг поставити 6 вистав. Цього разу заперезнтує «Чарівну ніч», повідомляє zaxid.net.

Театр «Domus» цього разу взявся за «Чарівну ніч» за мотивами п’єси польського автора Славоміра Мрожека. Жанр вистави ці театрали назвали «абсурдна витівка на одну дію».

Двох жінок так поглинула кар’єра, обов’язки, що вони незчулися, як забули про те, що вони жінки. Навіть костюми в кожної з акторок – чоловічі.

«Моя героїня така собі вольова, безкомпромісна, не визнає інших авторитетів, і вона опиняється у досить незвичній для себе ситуації», – розповідає акторка Світлана Ніколаєва.

Читати також:  "Вигнані з раю" гастролюватимуть в Україні (Коментарі)

Раптом героїні потрапляють у чарівну ніч, яка врешті зірве всі маски. Такий задум авторки і режисерки Наталії Меньшикової з Криму.

«”Чарівна ніч” якраз показує те, що у кожного в шафі є свій скелет, ми там його ховаємо і не дуже хотіли би, щоб хтось його побачив. Що стосується витівки, це Мрожек, тому це абсурд, абсурдна витівка на одну дію, на одне життя», – пояснює режисерка Наталія Меньшикова.

Читати також:  У Львові поставили виставу "Номери" Олега Сенцова

Олег Ярошенко вперше внесе у цей театр хореографічну складову.

Ще одна дебютантка – Світлана Ніколаєва. Акторка-переселенка з Маріуполя, у Львові мешкає уже кілька років і відтепер буде у трупі театру «Domus».

«Зі Львовом трошки у мене пов’язані студентські роки, тому для мене Львів не такий вже чужий», – зізнається Світлана Ніколаєва.

За рік театр «Domus» поставив 6 вистав, зараз працює паралельно над сьомою і восьмою.

Прем’єра «Чарівної ночі» – у неділю, 29 жовтня, у кінотеатрі імені О. Довженка.

Syla.news

Коментувати

325 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up