Цікавий факт про смартфони та недосипання

Цікава рубрика від “Глуздогерць”.

Нещодавно американські психологи з’ясували, що сучасні підлітки сплять менше, ніж попереднє покоління. Експерти стверджують, що тінейджери повинні спати 9 годин на добу. Недосипання негативно впливає на емоційний стан та навчання. Спеціалісти проаналізували дані двох великих досліджень, в яких взяли участь 360 тисяч американських підлітків. З’ясувалося, що в 2015 році близько 40% тінейдежрів спали менше 7 годин на добу. Це на 58% більше, ніж в 1991 році, і на 17% більше, ніж у 2009-му.

Скорочення сну напряму залежало від часу, проведеного в Інтернеті. Підлітки, які були в полоні світової павутини 5 годин на день, недосипали в два рази частіше, ніж їх однолітки. Великий вибух популярності смартфонів спостерігається з 2009 року. На думку вчених, саме цим пояснюється 17-відсоткове зростання числа недосипаючих між 2009 та 2015 роками. На жаль, сучасні підлітки проміняли сон на смартфони.

Читати також:  Цікавий факт про Данте Россетті, вірші та ексгумацію

Syla.news

337 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up