Цікавий факт про смартфони та недосипання

Цікавий факт про смартфони та недосипання

Цікава рубрика від “Глуздогерць”.

Нещодавно американські психологи з’ясували, що сучасні підлітки сплять менше, ніж попереднє покоління. Експерти стверджують, що тінейджери повинні спати 9 годин на добу. Недосипання негативно впливає на емоційний стан та навчання. Спеціалісти проаналізували дані двох великих досліджень, в яких взяли участь 360 тисяч американських підлітків. З’ясувалося, що в 2015 році близько 40% тінейдежрів спали менше 7 годин на добу. Це на 58% більше, ніж в 1991 році, і на 17% більше, ніж у 2009-му.

Скорочення сну напряму залежало від часу, проведеного в Інтернеті. Підлітки, які були в полоні світової павутини 5 годин на день, недосипали в два рази частіше, ніж їх однолітки. Великий вибух популярності смартфонів спостерігається з 2009 року. На думку вчених, саме цим пояснюється 17-відсоткове зростання числа недосипаючих між 2009 та 2015 роками. На жаль, сучасні підлітки проміняли сон на смартфони.

Читати також:  Факт дня про Джона Леннона

Syla.news

Усі новини

Коментувати

278 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up