Столтенберг: Позиції РФ і НАТО щодо Донбасу діаметрально протилежні

Столтенберг: Позиції РФ і НАТО щодо Донбасу діаметрально протилежні

Союзники НАТО і Росія продовжують мати фундаментальні розбіжності стосовно України.

Про це під час засідання Ради Росія-НАТО, яка відбулась в четвер у Брюсселі, сказав Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг, передає УНН.

“Наш діалог є нелегким, але саме тому він настільки важливий. Сьогодні ми обговорили три теми: Україна, Афганістан, та прозорість і зменшення ризиків. Союзники НАТО і Росія продовжують мати фундаментальні розбіжності стосовно України, та способів вирішення кризи в Україні”, – зазначив Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг, який очолював нараду.

Читати також:  Полторак відмовився від поїздки в Брюссель після блокування Угорщиною комісії Україна-НАТО

За його словами, український конфлікт продовжує надавати глибокий вплив на безпеку та стабільність євроатлантичного регіону та залишається основною причиною нинішнього стану відносин між НАТО і Росією.

“Поліпшення ситуації в галузі безпеки на сході України залишається пріоритетним для того, щоб рухатися до повного здійснення мінських угод. Проте ситуація залишається крихкою, і продовжуються порушення режиму припинення вогню. Важка зброя все ще близька до лінії конфлікту. І доступ до моніторів ОБСЄ все ще є ускладненим, в тому числі на російсько-українському кордоні. Ми вітаємо поточні дипломатичні зусилля, спрямовані на сприяння здійсненню мінських угод усіма сторонами”, – сказано в заяві.

Читати також:  У Чехії побудують супутниковий центр для розвідки і НАТО

Syla.news

Коментувати

267 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up