Частина вулиці Личаківської матиме лівосторонній трамвайний рух

Частина вулиці Личаківської матиме лівосторонній трамвайний рух

У Львові хочуть облаштувати першу трамвайну колію з лівостороннім рухом.

Планується, що таким чином їздитимуть трамваї на вул. Личаківській від вул. Котика до Пасічної, а зупинка буде розташована між коліями. Такі плани підтвердив директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, повідомляє zaxid.net.

Під час реконструкції на вул. Личаківській проектанти вперше запланували використати прийом перехрещення колій перед трамвайною зупинкою таким чином, що посадкова платформа буде розташована між коліями. Відповідно, пасажири з трамваїв обох напрямків виходитимуть на одну і ту саму платформу. Поруч з трамвайною, але біля проїзної частини, буде розташована автобусна зупинка.

Таку незвичну платформу планують облаштувати на зупинці «вул. Котика». Після неї колія вдруге не перехрещуватиметься, відтак, на ділянці від вул. Котика до Пасічної на виділеній трамвайній колії запровадять лівосторонній рух для трамваїв.

Частина вулиці Личаківської матиме лівосторонній трамвайний рухСхема руху трамваїв та перехрещення колій біля зупинки «вул. Котика». Жовтим кольором позначена трамвайна посадкова платформа, зеленим – автобусна (клікніть для збільшення)

«Згідно з вимогами державних будівельних норм щодо проектування трамвайних колій, платформи на зупинках повинні бути в одному рівні з підлогою або першою сходинкою трамвая, а ширина платформи – не менше 2,5 м. Однак розташування колій в районі зупинки «вул. Котика» не дає змоги влаштувати платформи з обох сторін колії. Зміщення колій або викривлення осі проїзної частини є неможливим у зв’язку з наявністю підземних комунікацій та ліній зв’язку. Зважаючи на це, «Львівавтодор» розглядає варіант влаштування лівостороннього трамвайного руху на вул. Личаківській (від вул. Котика до вул. Пасічної). При русі з центру трамвайні колії перетнуться, що дасть змогу влаштувати острівну платформу на зупинці «вул. Котика». Параметри цієї платформи відповідатимуть вимогам ДБН та враховуватимуть вимоги доступності для маломобільних груп населення», – пояснив ZAXID.NET інженер центру керування рухом ЛКП «Львівавтодор» Ігор Могила.

Читати також:  Де у Львові сьогодні не буде світла

«Після цього трамваї продовжать рух до розворотного кільця на вул. Пасічній, де буде збільшено радіус трамвайного кільця та влаштовано колії для стоянки трамваїв на перерві», – додав Ігор Могила.

Він також наголосив, що таке рішення буде безпечним, оскільки трамвайна колія на цій ділянці відокремлена від руху автомобілів, а на перехрестях з вул. Котика та вул. Черемшини влаштують світлофорне регулювання.

Читати також:  У Львові відбудеться прем'єра документального фільму "Я бачу"

Нагадаємо, що реконструкція вул. Личаківської від вул. Мечникова до вул. Пасічної розпочалася 25 березня. Зараз вже відремонтувати перехрестя з вул. Мечникова і відновили рух трамвая №7 на Погулянку. Завершити ремонт усієї колії на вул. Мечникова планують не раніше лютого-березня 2018 року.

Додамо, що цікаве сплетіння колій свого часу було на вул. Руській у центрі Львова, де трамваї обох напрямків їхали по одній колії і змушені були пропускати один одного. Але у 2006 році під час реконструкції таку одноколійку ліквідували.

Syla.news

575 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up