Україна та США обговорили ядерну стратегію

Україна та США обговорили ядерну стратегію

Сполучені Штати і Україна обговорили реалізацію ефективного нерозповсюдження ядерної зброї, а також виконання відповідних рішень Ради Безпеки ООН на тлі ракетно-ядерної загрози з боку Північної Кореї. 

Як повідомили в вівторок у Державному департаменті США, зустріч відбулася 24 жовтня на рівні робочих груп у Києві, передає власний кореспондент Укрінформу.

“З огляду на зростаючу загрозу з боку програм КНДР щодо створення ядерної зброї та балістичних ракет, учасники засідання приділили особливу увагу просуванню ефективної та надійної імплементації стратегічних механізмів торговельного контролю та всіх відповідних резолюцій Ради Безпеки ООН”, – наголошується в повідомленні.

Читати також:  Порошенко проголосував у Києві

Це вже не перша зустріч української та американської робочих груп, уточили в Держдепі. Такі переговори проходять на щорічній основі “з метою посилення двосторонньої співпраці для подолання загрози, спричиненої розповсюдженням зброї масового знищення та засобів її доставки”.

Крім того, обговорюються питання обмеження обігу передових звичайних озброєнь і чутливих технологій подвійного використання, уточнили в Державному департаменті США.

Читати також:  Президент Німеччини відвідав львівський простір синагог та оцінив реставрацію історичної архітектури

Syla.news

Усі новини

Коментувати

209 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up