Понад 12 тисяч робочих місць було створено на Львівщині

Понад 12 тисяч робочих місць було створено на Львівщині

Керівник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис повідомив, що минулого року в області відкрили 54 підприємства за їх участі.

Про це повідомляє “Дивись.info.

Протягом 2016 року у Львівській області за участі управління інвестиційної політики ЛОДА відкрили 54 підприємства та створили понад 12 тисяч робочих місць. Утім, за словами Романа Матиса, реальна цифра більша, адже управління інвестиційної політики докладало зусиль до відкриття далеко не всіх об’єктів.

Читати також:  Школярі безкоштовно їздитимуть у транспорті на період навчання. Міська рада Львова затвердила рішення

«Очевидно, що у малому і середньому бізнесі є ще ряд підприємств, які відкрилися. Але ті, які були створені за нашої участі, всі офіційні: з «білою» зарплатою, з податками, а це дуже важливо для місцевого бюджету, оскільки частина податків із зарплат, лишається на місцевому рівні», — зазначив Роман Матис. — Я колись підраховував приблизно і виявилося, що п’ять тисяч робочих місць, можуть давати … до мільйона гривень доходу місцевому бюджету».

Читати також:  Львівські медики вивчали новий механізм фінансування лікарень

Syla.news

Усі новини

Коментувати

205 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up