На Львівщині може з'явитись новий піший перехід до Польщі

На Львівщині може з’явитись новий піший перехід до Польщі

Україна за облаштованість пішохідного переходу в майбутньому пункті пропуску “Нижанковичі-Мальховіце” на кордоні з Польщею

Як повідомляє Depo.Львів, Україна виступає за облаштованість пішохідного переходу в пункті пропуску “Нижанковичі-Мальховіце”, що буде побудовано на кордоні з Польщею. Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій під час спільного з маршалком Сейму Польщі Мареком Кухцинським огляду місця будівництва пункту пропуску.

“Хочу сказати, що українська сторона вже передала ноту на пішохідний перехід, і ми чекаємо від польського уряду зворотної ноти”, – сказав він.

Читати також:  Сьогодні ввечері Львовом не курсуватимуть трамваї

Відповідно до домовленостей між Україною і Польщею, у пункті пропуску повинен бути побудовано прикордонний перехід для автомобілів і автобусів, однак відкритим питанням залишається створення пішохідного переходу.

“Перехід має бути повністю побудовано з польської сторони, прикордонний і митний контроль буде здійснюватися з колегами з України”, – повідомив польський прикордонник.

З його слів, у бік Польщі буде 7 смуг руху, а у бік України – 5, що дасть можливість пропускати близько 2 тис. автомобілів за добу.

Читати також:  Львів відсвяткує свою 763-річницю

Планується, що до кінця поточного року буде завершене проектування пункту, а відкриється він у 2020 році.

Однією з причин затримки будівництва пункту пропуску є будівництво під’їзної дороги з української сторони.

Парубій виступає за прискорення будівництва.

Syla.news

Усі новини

Коментувати

229 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up