У Барселона сотні тисяч мешканців протестують проти рішення уряду Іспанії

У Барселона сотні тисяч мешканців протестують проти рішення уряду Іспанії

Сотні тисяч прихильників незалежності Каталонії вийшли на вулиці Барселони на акцію протесту проти рішення уряду Іспанії провести дострокові вибори в регіоні та відсторонити каталонський уряд від влади.

“Рішення уряду в Мадриді відсторонити каталонський уряд від влади, розпустити регіональний парламент Каталонії та провести в регіоні дострокові вибори вивело тисячі людей на вулиці Барселони”, – передає УНН з посиланням на Deutsche Welle.

Читати також:  Одна з областей Франції оголосила референдум про незалежність

Зазначено, що оцінки кількості учасників мітингу сягають від 400 до 450 тисяч осіб.

Окрім того, демонстранти вимагають звільнення двох лідерів каталонського руху за відокремлення від Іспанії Жорді Санчеса та Жорді Куїшара, які перебувають під арештом.

Саме вчора стало відомо про рішення іспанського уряду позбавити повноважень нинішній каталонський уряд та розпустити парламент автономії. За словами прем’єр-міністра Іспанії Маріано Рахоя, це рішення ухвалено згідно зі статтею 155 Конституції Іспанії, яка дозволяє центральному уряду вжити примусових заходів щодо виконання автономним регіоном своїх конституційних зобов’язань. Основна мета цих заходів – проведення у Каталонії дострокових виборів протягом найближчих шести місяців, пояснили в Мадриді.

Читати також:  Мадрид обіцяє застосувати силу у випадку опору з боку Каталонії

Syla.news

Усі новини

Коментувати

217 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up