З 1 листопада на Львівщині діятиме обмеження на вилов риби

З 1 листопада на Львівщині встановлюється заборона на вилов риби на зимувальних ямах.

Як інформує “Дивись.інфо“, з 1 листопада 2017 року по 10 березня 2018 року у Львівській області заборонений будь-який вилов риби на зимувальних ямах згідно наказу №39 від 19.10.2017.

Відповідний наказ підписав заступник начальника Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Львівській області. В цей час риба стає менш активною і збирається на зимівлю у зимувальних ямах. З переліком зимувальних ям можна ознайомитись за посиланням.

Читати також:  У Львові святкуватимуть День героїв Білорусі

Любительський лов риби в зимовий період дозволяється зимовими вудочками з блешнею вертикального блешніння з гачком не більше №10, мормишкою, наживною і живцевою снастями. Загальна кількістю гачків на водоймах загального користування не повинна перевищувати п’ять на рибалку, а на водоймах, де впроваджено платне рибальство – не більше десяти на рибалку.

В зимовий період, внаслідок покриття водойм льодом, що затримує доступ кисню, можливі явища задухи та загибелі риби. Щоб не допустити цього, Львіврибоохорона звертається до всіх користувачів водних угідь, товариств мисливців і рибалок постійно вести спостереження за станом зимівлі риб, своєчасно проводити аерацію води.

Читати також:  Чотири храми Львова святкуватимуть Празник Різдва Івана Хрестителя

Syla.news

482 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up