Незабаром Канада розширить санкції проти Росії та Венесуели

Незабаром Канада розширить санкції проти Росії та Венесуели

Канада вже протягом найближчих тижнів оголосить про розширення санкції проти Росії і Венесуели.

Про це повідомляє zik.ua з посиланням на The Globe and Mail. «Канадський урядовець розповів, що порушники прав людини із РФ та Венесуели будуть внесені до санкційних списків згідно із «актом Магнітського» протягом найближчих тижнів. Хоча співрозмовник не уточнив, кого саме стосуватимуться нові санкції, він сказав, що Канада проконсультується стосовно цього із США, які з 2012 року в рамках подібного закону наклали обмежувальні заходи на 44 осіб», – йдеться у матеріалі.

Читати також:  У КНДР пообіцяли "біль та страждання" у США у випадку прийняття нових санкцій

Іншою країною, що незабаром потрапить під дію канадського «акту Магнітського» є М’янма. «Хоча саме російські і венесуельські порушники прав людини постраждають першими, джерело в канадському уряді розповіло, що нове законодавство може бути використано і проти осіб у М’янмі», – зазначає автор.

Як відомо, цього тижня «акт Магнітського» був підписаний генерал-губернатором Канади, що завершує процес його ухвалення і надає законної сили на території країни. Протягом тривалого обговорення цього законопроекту, що тривало у Канаді більше року, автори поширили його дію не лише на чиновників-корупціонерів у Росії, а й на осіб, задіяних у порушеннях прав людини, незалежно від їх громадянства чи країни проживання.

Читати також:  Росія заявила, що не поновить виплати у бюджет Ради Європи, доки не будуть зняті санкції

Хоча ухвалена редакція закону не виділяє окремо Росію, прикметно, що саме у Москві він викликав найбільше обурення. У посольстві РФ навіть пригрозили Оттаві «контрдіями» у випадку ухвалення, однак поки не втілили своїх погроз.

Syla.news

400 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up