Комітет ЄП схвалив нову систему розподілу біженців

Комітет ЄП схвалив нову систему розподілу біженців

Комітет з питань внутрішніх справ Європейського парламенту схвалив автоматичну систему розподілу біженців, засновану на індивідуальних можливостях кожної з країн Європейського Союзу.

Як передає NV.ua з посиланням на DW, згідно з новими правилами, число мігрантів, яке повинна буде прийняти будь-яка з країн ЄС, буде залежати від чисельності власного населення і економічних показників держави.

Читати також:  ЄС не хоче фінансувати ідею Польщі щодо паркану на кордоні з Білоруссю і Україною – ЗМІ

Рішення комітету ще має бути підтримано на сесії Європарламенту, після цього воно буде передано на розгляд Ради міністрів ЄС.

На даний момент діє Дублінська угода, згідно з якою питання про надання притулку має розглядатися в тій країні, де мігрант вперше подав заяву про притулок або вперше ступив на землю ЄС.

Читати також:  Парламент Британії проголосував проти Brexit

Нагадаємо, що в 2015 році країни ЄС досягли угоди про розселення біженців, які вже потрапили на територію союзу: зокрема, вводилися спеціальні квоти на прийом мігрантів, які залежали від соціально-економічних показників кожної окремо взятої країни ЄС. Східноєвропейські країни виступили проти такої ініціативи Брюсселя.

Syla.news

Коментувати

227 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up