Зміни правил вступу до ВУЗів: цікаві нюанси

Зміни правил вступу до ВУЗів: цікаві нюанси

Міністверство освіти затвердило і опублікувало на своєму сайті нові правила вступу до вузів.


Як повідомляє “Грушевського, 5“, згідно з ними в 2018-му році можна буде подавати сім заяв на чотири спеціальності, якщо поступати на бюджет. Кількість заяв на контракт обмежуватися не буде взагалі.

Також в наступному році будуть прийматися сертифікати ЗНО за 2016, 2017 і 2018 роки. У той же час, оцінки з іноземних мов будуть враховувати тільки з новими сертифікатами – за 2018 рік.

Крім того, в наступному році набір абітурієнтів для здобуття вищої освіти ступеня молодшого бакалавра не проводитиметься.

Читати також:  Найменш популярні спеціальності в абітурієнтів цього року

Новації вступної кампанії-2018 прокоментував аналітик Аналітичного центру CEDOS Єгор Стадний в ефірі радіостанції Голос Столиці.

«Здається, ви не згадали про прохідний бал на медичні спеціальності з відміткою 150. На щастя, Аналітичного центру CEDOS вдалося вивести з-під цієї вимоги таку спеціальність, як фармація. Але питання залишається відкритим. Тому що МОН навіть не приховує, що цифру 150 балів вони взяли зі стелі. Більш того, їх основна помилка в тому, що вони дивилися на оцінки 2011 року та порівнювали їх з оцінками медичних іспитів пізніше на третьому і на шостому курсах. Вони втратили одну важливу деталь – шкала знову відносна. 150 балів у 2011 році – це зараз десь між 120 і 129 балами. На жаль, це рішення принесе чималі фінансові збитки медуніверситету та виллється на зниженні якості медичної освіти », – зазначив експерт.

Читати також:  Сьогодні до 18-ої години вступники повинні подати документи у ВНЗ

Syla.news

Коментувати

296 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up