У Львові відбудеться форум про історії успіху ветеранів АТО

У Львові відбудеться форум про історії успіху ветеранів АТО

26 жовтня у приміщенні Першої Львівської Медіатеки, відбудеться V Всеукраїнський форум “Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО”. В межах заходу ветерани АТО, які повернулися з війни і соціалізувалися через працевлаштування, відкриття власної справи, реалізацію соціальних проектів, запрезентують свої історії. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Колишні воїни поділяться рецептами свого успіху, історіями перемог, а також розкажуть про труднощі, які вдалось подолати.

Читати також:  Мін'юст відреформував сферу державної виконавчої служби - Куманська-Нор

Окрім цього, присутні на заході учасники АТО зможуть отримати консультації та актуальні вакансії щодо працевлаштування, відкриття власної справи, юридичні та психологічні консультації.

Вхід на захід за попередньою реєстрацією: goo.gl/CbkpFy

Зазначимо, що I Форум “Захоплені життям історії успіху ветеранів АТО” відбувся у травні 2016 у Києві. Тоді на захід завітало більше 110 відвідувачів, серед яких представники ЗМІ, громадських організацій, міжнародних донорських організацій, провідних компаній України, ветерани АТО.

Читати також:  Стінопис-молитва біля собору св. Юра

Syla.news

Коментувати

291 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up