На львівському аукціоні збирали кошти на допомогу сім'ям полонених

На львівському аукціоні збирали кошти на допомогу сім’ям полонених

Ініціативна група громадських об’єднань «Берегиня», «Блакитний Птах» та родина Героя України Володимира Жемчугова, який майже рік перебував у полоні так званої ЛНР, влаштували благодійний аукціон «Допомога родинам заручників».

Про це повідомили  у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «На аукціоні представили різноманітні лоти – вишивку, вироби з бісеру, книжки, збірки віршів, декупажні вироби Наталі Кравцової та Вікторії Дремлук, ікони Левка Скопа та інші роботи. Гроші від продажу лотів на аукціоні перерахують родинам полонених».

Читати також:  «Вибори «П»: Російське консульство, найдостойніший кандидат та зовнішня політика президента

Керівник Всеукраїнського обєднання матерів учасників АТО «Берегиня» Алла Макух запевнила: «Кошти, які ми зберемо на аукціоні, ми плануємо розприділити між сім`ям, що опинились у складних життєвих обставинах. Серед них – сім`ї військових та цивільних, які потрапили у полон чи пропали безвісти».

Syla.news

Усі новини

Коментувати

216 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up