У Львові відбудеться туристичний форум

У Львові відбудеться туристичний форум

18 до 20 жовтня у Львові проходитиме Львівський туристичний форум. Цьогорічна тема форуму – «Туризм: Перезавантаження»/ «Rethink Tourism».

«Туризм: Перезавантаження» – таку тему ми обрали цього року для нашого Форуму. Переосмислення того, що вже зроблено, і що потрібно робити в майбутньому для розвитку індустрії гостинності. У програмі передбачено три ключові сесії: перша – «Створюйте, просувайте креативно», де обговорюватимемо туристичні продукти і те, як правильно їх доносити до цільової аудиторії. Під час другої сесії йтиметься про важливість спільної роботи, роль громад, асоціацій, альянсів у розвитку туризму та дестинацій. Під час третьої сесії та Форуму ТІЦ експерти й тренери поділяться з аудиторією своїм досвідом, як бути клієнтоорієнтованими, адже для індустрії гостинності це пріоритетне завдання», – зазначили організатори Форуму, повідомляє ЛМР.

Читати також:  У Львові зустріч ТЕЗЕ зібрала близько трьох тисяч людей з усієї Європи

З детальною програмою Львівського туристичного форуму можна ознайомитися на  сайті http://lviv.travel/ua/ltf.

Syla.news

Коментувати

456 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up