Депутати британського парламенту можуть заблокувати Brexit

Депутати британського парламенту можуть заблокувати Brexit

Потужна міжпартійна група депутатів У Британії складає план, який би заблокував вихід Британії з ЄС у 2019 році взагалі без будь-якої угоди.

 На такий рішучий крок депутати зважились після нових застережень щодо катастрофічних наслідків для економіки через “різкий перехід”, який передбачає теперішній план Brexit`у. Про це повідомляє 24tv.ua з посиланням на The Guardian.

Читати також:  Прем'єр-міністр Британії попросила відтермінувати Brexit до 30 червня

Група складається з колишнього міністра фінансів Кеннета Кларка та кількох екс-міністрів Консервативної партії, а також з видатних лейбористів, ліберальних демократів та зелених.

Вони хочуть надати парламенту право вето або інші правові можливості, які б запобігли Brexit.

Нові занепокоєння через Brexit з’явились цими вихідними після того, як прем’єр-міністр повідомила Палаті громад, що її уряд витрачає 250 мільйонів фунтів стерлінгів на підготовку до ймовірного варіанту, що угоди з ЄС взагалі не буде, оскільки у переговорах з Брюсселем немає жодного прогресу.

Читати також:  Депутати Британії проти "жорсткого" Brexit

Syla.news

Коментувати

239 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up