Росію не запросили на асамблею Чорноморського економічного співробітництва

Росію не запросили на асамблею Чорноморського економічного співробітництва

Росія не прийме участі у Парламентської асамблеї організації Чорноморського економічного співробітництва (ПАЧЕС), яка відбудеться у кінці року в Києві.

“В кінці року відбудеться Генасамблея ПАЧЕС в Києві. Трапився абсолютно безпрецедентний випадок, коли українська сторона, країна-організатор, не запросила Росію, країну-учасницю, на засідання”, – сказав у коментарі інформагентству депутат Держдуми РФ Михаїл Ємельянов, передає УНН посилаючись на РІА Новини.

Читати також:  АТО: 4 обстріли, один військовослужбовець поранений

Крім того, за його словами, це перший випадок за 25-річну історію організації та він підкреслив, що “ПАЧЕС – досить складна організація, там є країни, які мають двосторонні конфлікти, але ніколи ще не було, щоб країна, у якій гострий конфлікт з іншою стороною, не запрошувала делегацію на засідання”.

Як повідомив депутат, Росія звернулась до Сербської сторони з проханням захищати інтереси РФ, через їх відсутність на засіданні ПАЧЕС.

Читати також:  Україна брутально атакує нацменшини – МЗС Угорщини про рішення КСУ щодо «мовного закону»

У ПАЧЕС входять представники парламентів Албанії, Вірменії, Азербайджану, Болгарії, Грузії, Греції, Молдови, Румунії, Росії, Сербії, Туреччини та України.

Syla.news

Коментувати

255 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up