"В мені щось чинить супротив і я не можу так сказати..." - Бабкін про визнання РФ агресором

“В мені щось чинить супротив і я не можу так сказати…” – Бабкін про визнання РФ агресором

Соціальну мережу Facebook сколихнув запис телефонної розмови між артистом Сергієм Бабкіним та активістом, представником Добровольчого Руху ОУН-Львів, Антона Петрівського.

Запис розмови у вигляді відео був викладений на сторінці ГО “Львівська міська організація Добровольчого Руху ОУН”

У самій розмові ми чуємо, що співак відмовляється визнати Росію агресором у війні проти України.

“Я не боюсь сказати цього на камеру… Але якщо я так вважаю… Якщо я так вважаю, щиро та відверто, всім серцем, всією душею, тоді я легко і, навіть, прямо зараз запишу на телефоні цю фразу. А, якщо я так не вважаю, і в мені щось чинить супротив, то я не можу так сказати… (ред. переклад – Syla.news)” – сказав артист у розмові, запис якої ви можете почути нижче.

Публікація аудіозапису телефонної розмови активіста та Сергія Бабкіна за день до концерту у Львові.Представник Добровольчого Руху ОУН Антон Петрівський повідомляє: «Побачив пост «митця» Бабкіна на його сторінці, в якому він розказує про моменти телефонної розмови зі мною. Зокрема інформує громадськість про те, що я відмовився зустрітись із ним о 12-00 годині в день концерту бо нібито нам потрібен скандал та про інші моменти. Так от. Він дійсно дзвонив до мене 06.10.2017р. за день до концерту. Номер мого телефону йому очевидно дали організатори концерту, з якими ми виходили на зв’язок за місяць до концерту з проханням переконати «митця» зробити офіційну заяву, записану на відео, про те що він більше не буде виступати в рашці та на окупованих територіях, а також що рашка – країна-агресор (окупант). Слід зазначити, що такі наші завчасні дії мали за мету убезпечити організаторів концерту та клуб «Малевич» від репутаційних та фінансових втрат у випадку невиконання артистом наших вимог та як наслідок відміни концерту. Нажаль організатори концерту до останнього ігнорували наші неодноразові звернення (мабуть помилково думаючи що ми нічого робити не будемо, хоча прецедент із блокуванням концерту Макса Барських мав бути для них прикладом). Про ці моменти наших завчасних звернень я розказав у телефонній розмові і Сергію Бабкіну, що безперечно є доказом того, що скандал нам очевидно не потрібен і що ми є людьми цивілізованими, але водночас послідовними. Зустрічатись з ним о 12-00 годині в Музеї Ідей я не мав бажання, бо сам нічого не вирішую, а наша позиція зі всіма активістами є спільною і консолідованою. Я не виключаю, що можливо «артист» мав на меті при зустрічі о 12-00год. запропонувати нам гроші за відмову від блокування, але справжні українські націоналісти не продаються і це я йому також наголосив. Тому запропонував йому прийти перед концертом до всіх активістів і на відео зробити вищезазначені звернення, які мали б бути запорукою того, що концерт відбудеться. Після його слів про те що він не вважає рашку країною агресором (після 1-00 хвилини аудіо запису) я усвідомив що говорю з людиною, якій не місце не те що у Львові, але й в Україні. Публікація даного аудіозапису є вимушеною відповіддю на брехню цього «артиста» в його пості на офіційній сторінці. Зрештою слухайте самі».

Geplaatst door Львівська міська організація Добровольчого Руху ОУН op dinsdag 10 oktober 2017

Нагадаємо, що в суботу, 7 жовтня, у Львові активісти заблокували концерт Сергія Бабкіна через його активну гастрольну діяльність на території РФ та окупованого Криму.

Читати також:  Кольорові фотогравії Львова 60-70-х років

Джерело відео – за посиланням.

Syla.news

Коментувати

344 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up