У Львові пройде квест до 75-річчя з дня заснування УПА

У Львові пройде квест до 75-річчя з дня заснування УПА

Квест з елементами спортивного орієнтування проходитиме 13 жовтня 2017 року у центральній частині м. Львова.

Це унікальна нагода вдосконалити свої здібності орієнтування на місцевості, продемонструвати знання історії УПА, весело провести час та отримати призи, повідомляють організатори на сторінці події у мережі ФБ.

Зареєструвати команду (3-5 осіб) можна у коментарях до події. Для цього необхідно зазначити назву команди та відмітити  склад команди. Допис слід завершити гаслом команди, що  має бути пов’язане з тематикою історії УПА.
До участі у квесті допускаються перші п’ять команд, які правильно виконали всі умови реєстрації.
Участь у квесті є безкоштовною.
Квест проходитиме 13 жовтня 2017 року з 17.00 до 19.00 год. у центральній частині м. Львова.
Підтвердження реєстрації та старт квесту відбуватимуться на Площі Ринок, біля головного входу до Ратуші.
При реєстрації команди отримають карти центральної частини м. Львова із нанесеними контрольними точками та контрольні картки для відміток про проходження точок та виконання завдань. Точки на картах будуть двох типів – точки без завдань та точки із завданнями. Команда самостійно вирішує, в якій послідовності проходити контрольні точки. Переможцем квесту стає команда, яка збере найбільшу кількість балів за найкоротший час, але не пізніше 19.00год. У разі, якщо одночасно фінішують дві команди з однаковою кількістю балів, між ними буде розігране додаткове питання.
Детальну інформацію про квест та його умови можна дізнатися в управлінні молоді та спорту Львівської міської ради за тел. (032) 297 58 74 або (032) 297 57 44 (каб. 521, Площа Ринок, 1, Львів).
Організаторами квесту є управління молоді та спорту Львівської міської ради спільно з Львівською обласною федерацією спортивного орієнтування.

Читати також:  Служба у справах дітей Львівської ОДА підсумувала діяльність за 2017

Syla.news

Коментувати

286 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up