Трамп запропонував нову імміграційну політику

Трамп запропонував нову імміграційну політику

Адміністрація президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа оприлюднила список вимог, які стосуються імміграційної політики країни, передає УНН.

Повідомляється, що серед висунутих вимог у списку є: спорудження муру на кордоні з Мексикою, прискорення процедури депортації осіб із простроченим терміном дії віз та обмеження видачі сімейних Green Card для членів подружжя та неповнолітніх дітей громадян США.

Читати також:  Україна отримає від США майже $700 мільйонів на оборону та боротьбу з корупцією до 30 вересня, - посольство

Також повідомляється, що у своєму листі до представників Палати представників та Сенату США Д.Трамп наголосив, що висунуті вимоги мають бути прийняті задля врегулювання статусу осіб, які підпадають під дію програми DACA, яка захищала від депортації нелегальних мігрантів, що в’їхали до країни в дитячому віці.

 

Syla.news

Коментувати

204 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up