Свято Криму у Львові, як все було (Фото)

Свято Криму у Львові, як все було (Фото)

У неділю, 8 жовтня, на площі перед кінотеатром ім. О. Довженка відбулося сімейне свято – Фестиваль Криму.


Співорганізатор, член ГО “ Промінь змін” Олена Дуброва зазначила: «Ми вирішили зробити цей захід, тому що зараз мало інформації про Крим. Про нього все менше говорять в ЗМІ, а такі фестивалі дають можливість не забувати про важливу частинку нашого з вами життя».Свято Криму у Львові, як все було (Фото)
Під час цього дійства переселенці намагались донести до людей достовірну інформацію про український Крим, показати історичний та культурний зв’язок між Кримом та іншими областями України, познайомити з його багатогранною історією, культурою та традиціями.

Читати також:  На відкритті URBAN бібліотеки у Львові виступить відомий Нідерландський урбаніст

Свято Криму у Львові, як все було (Фото)
На фестивалі були представлені майстер-класи, де охочі могли зайнятись гравіюванням по склі, художнім різьбленням по овочах і фруктах та малюванням. Поряд діяли тематичні фото-зони та зони дитячих розваг.

Свято Криму у Львові, як все було (Фото)

Не залишила байдужими львів’ян кримськотатарська кухня, до якої простягнулася чимала черга.
Також після обіду аматорсько-професійний театр «Domus», який об’єднує переселенців з Криму та львів’ян, показав невеличку сцену з своєї прем’єрної вистави.Свято Криму у Львові, як все було (Фото)

Читати також:  Львівський аеропорт запустив нову навігаційну систему посадки літаків

Ілона Сухар, Валентин Балагура для для Syla.news

Коментувати

283 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up