Чемпіонат України з гри "Що? Де? Коли?" відбудеться у Львові

Чемпіонат України з гри “Що? Де? Коли?” відбудеться у Львові

14 та 15 жовтня Львів стане інтелектуальною столицею України.

В ці дні, починаючи з 14:00, у клубі “Fest Republic”, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Старознесенська 24-26, проходитиме Попередній етап чемпіонату України з гри «Що? Де? Коли?».

На нього з’їдуться близько 60 команд (орієнтовно 350 знавців) з усіх куточків нашої держави, щоб визначити «першого серед рівних».

Головним організатором турніру виступає Ліга Українських Клубів (ЛУК). ЛУК – українська неприбуткова громадська організація, що об’єднує учасників руху інтелектуальних ігор, таких як «Що? Де? Коли?», «Брейн-ринг?», «Своя гра». Ліга налічує більше десяти тисяч гравців у 25 регіонах України.

Читати також:  Львів готується до святкування Шевченківських днів (Коментарі)

Співорганізатором заходу є інтелект-спільнота ГлуздоГерць, яка часто проводить всілякі розумові забавки для обдарованої молоді Львівщини.

«Приємно, що наше місто вже вдруге отримало право прийняти наймасовіше збіговисько ерудитів України. До речі, Львів не вперше став господарем Попереднього етапу чемпіонату України з гри «Що? Де? Коли?». Два роки тому ці змагання проходили у виставковому центрі «Південний-EXPO». Тоді нам вдалося спекти дуже смачний торт. Сподіваємося, що цьогоріч ми знову проведемо змагання на високому рівні, який вже став аксіомою для змагань, які відбуваються у Львові. Чого бракує? Та, як завжди. Вишеньки на торті. Щоб її отримати, хотілося б більшої підтримки від міської влади та спонсорів», – розповів один з керівників “ГлуздоГерць” та організатор, Володимир Войтюк.

Читати також:  У контексті: Про фільм "Евакуйовані назавжди" (Відео)

Якщо Ви хочете стати партнером головного інтелектуального турніру України, то телефонуйте за номером 098-066-07-21.

Головний інформаційний партнер Попереднього етапу чемпіонату України з гри «Що? Де? Коли?» – Syla.news

Syla.news

1214 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up