Анонс прес-конференції з Гері Літом

Анонс прес-конференції з Гері Літом

В понеділок, 9 жовтня, о 12.00 годині, відбудеться прес-конференція із сінгапурським професором Гері Літом. Захід відбудеться за адресою м. Львів, пл.С.Яворського, 1 (2-й поверх).

Професор Гері Літ –  директор фірми GL Training and Consultancy (Сінгапур), професор  Наньянського Технологічного університету в Сінгапурі  (Nanyang Technological University in Singapore).  Компанія Гері  Літа безпосередньо займається інвестиціями та бізнес консультуванням  у різних секторах економік у Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Читати також:  "Україна не повинна втрачати надії..." - Гері Літ про роль України у світовій політиці

У минулому Гері  Літ працював  професором Наньянського Технологічного університету в Сінгапурі . Ступінь бакалавра Гері  Літ здобув у  Національному університеті Сінгапуру (NUS), а  докторський ступінь у  Великобританії та Австралії.  Гері Літ як запрошений  професор  читав лекції у  понад  30 університетах Азії та Європи, активно виступав у  ролі спікера на різноманітних теле- та радіостанціях у  різних країнах світу, у  ролі експерта – у  численних друкованих виданнях Азії та Європи. Також він є одним із співучасників та співтворців “Сінгапурського економічного дива”.

Читати також:  "Україна не повинна втрачати надії..." - Гері Літ про роль України у світовій політиці

Syla.news

Коментувати

284 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up