Львів'ян запрошують до розписування стін віршами “Розстріляного відродження”

Львів’ян запрошують до розписування стін віршами “Розстріляного відродження”

Проект має на меті як вшанування українських поетів, так і ревіталізацію занедбаних стін.

“Шукаємо художників та волонтерів для створення вуличних поетичних галерей у Львові – продовження проекту до 80-тої річниці “Розстріляного Відродження” та галереї віршів у “Парку культури”, – пишуть організатори на своїй сторінці у мережі ФБ.

Протягом цього року вже створено 16 стінописів з віршами. Вже є розписи з віршами Євгена Маланюка, Филиповича, Мосендза, Антонича. Також у вересні у Парку культури створили галерею віршів на сходинках.

Читати також:  Добровольці прорвали поліцейський кордон біля Золотого

На даному етапі є погоджений ряд площин та закуплені витратні матеріали для створення ще 12 стінописів: на вул. Листопадового Чину, 14 ‒ вірш Вороного, на пр. Свободи, 33 ‒ Б.-І. Антонича, на вул. Поповича, 15 ‒ вірш Драй-Хмари, на вул. Коновальця, Шолом-Алейхема ‒ вірші Ольжича, на вул Зерновій ‒ вірш авторства Йогансена, на вул Б. Хмельницького ‒ вірш Василя Чумака, на пр. Чорновола також буде вірш Антонича,  на Дорошенка ‒ вірш Стефановича.

Читати також:  Львівщина офіційно визнала добровольців учасниками АТО

Добровольців запрошують зголоситися до співпраці за посиланням.

Довідка. «Розстріляне відродження» ‒ це діячі культури, представнкии інтелігенції, які були знищені сталінським режимом. У списку розстріляних 1937 року були Лесь Курбас, Микола Куліш, Матвій Яворський, Володимир Чеховський, Валер’ян Підмогильний, Павло Филипович, Валер’ян Поліщук, Григорій Епік, Мирослав Ірчан, Марко Вороний, Михайло Козоріс, Олекса Слісаренко, Михайло Яловий та інші.

Syla.news

Коментувати

360 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up