У Львові пройде Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти»

У Львові пройде Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти»

У п`ятницю, 6 жовтня, у Львівській обласній філармонії відкривається  XXIII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти».

Фестиваль триватиме до 15 жовтня і збере музикантів та композиторів з України, США, Польщі, Болгарії, Норвегії, Великобританії, Італії, Франції, Японії, Азербайджану та ін. Про це повідомляє ЛОР.

Цьогоріч у програмі фестивалю – концерти на різних майданчиках Львова, Тернополя та Києва.

Читати також:  Як ЛТК "Розкачав" Львів (Фото)

Відтак 6 жовтня фестиваль відкриватиме Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії, який виконує твори Бели Бартока та Джона Адамса. 7 жовтня – традиційна «Ніч контрастів» з 21:00 до ранку, коли відбудеться концерт до 80-річчя Валентина Сильвестрова, електро-акустичний перформанс BACKSPACE, виступи флейтистів, віолончелістів, органістів та електронна музика.

На «Контрастах» презентуватимуть себе молоді музиканти, а також звучатиме багато української композиторів – Євгена Станковича, Василя Барвінського, Валентина Сильвестрова, Мирослава Скорика, Вірка Балея, Богдани Фроляк та інших.

Читати також:  У вихідні у Львові відбудеться цікавий квест

Syla.news

375 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up