Престольний празник завтра відзначатимуть два храми у Львові

Престольний празник завтра відзначатимуть два храми у Львові

У Львові є два храми, освячені в честь святих мучениць Віри, Надії і Любові та їх матері Софії, пам’ять яких християни східного обряду вшановують 30 вересня.

Розпорядок святкових богослужінь:

– Храм  Святої Софії (вул. І. Франка, 121а), УГКЦ. Святкове богослужіння у неділю, 1 жовтня, о 12.00 год.

– Храм Святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії (Ріг вул. Миколайчука та Пилипа Орлика), УГКЦ. Святкове богослужіння у суботу, 30 вересня, об 11.00 год.

Окрім цього мешканців  вулиці  Віри, Надії, Любовіта гостей чекає цікаве і насичене подіями Свято вулиці. Святкування заплановане з 16.00 на площі перед СШ № 97 (вул. Миколайчука, 18).

Читати також:  Проспект Свободи у Львові зазнає змін

У програмі:

– виступи дітей мікрорайону – від наймолодших дошкільнят до досвідчених вихованців творчих студій;

– змагання з дуатлону (вид спорту, складовими якого є чергування бігу з велоперегонами) серед дітей під егідою Федерації тріатлону Львівської області;

– показ вишиванок від дизайнера Оксани Заяць;

– зірковий концерт від чоловічого вокального октету «Орфей», Софії Федини, Мар’яна Шуневича, кавер-гурту «Роги».

Читати також:  ІІІ міжнародний екологічний форум «Вода та Енергія» у Львові

А ще – для дітей майстер-класи, танці, банси (танці-руханки для дітей та молоді, які допомагають організувати дозвілля та розваги), конкурси, солодка вата, фотозона.

Довідка

Софія була вдовою з Риму, яка жила за часів римського імператора Адріана, язичника. Вона ревно молилась, бажала служити Богові постом, милостинею і навчала так чинити своїх дітей. За свою ревну християнську віру усі її три доньки були жорстоко закатовані на очах у матері, а сама вона через три дні по їх смерті також відійшла до Господа.

Syla.news

437 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up