На «Гарячу лінію міста» Львова можна безкоштовно телефонувати з мобільного

На «Гарячу лінію міста» Львова можна безкоштовно телефонувати з мобільного

Мешканці міста вже декілька місяців мають змогу телефонувати на короткий номер 1580 не лише зі стаціонарного телефону, а й з мобільного – безкоштовно для абонентів операторів Vodafone та Лайфселл.

Зараз на «Гарячу лінію міста» щомісячно надходить близько 60% дзвінків з мобільного телефону. Тож наразі чекають відповіді від оператора Київстар, щоб забезпечити максимальну доступність для львів’ян з мобільних телефонів безперешкодно користуватись послугами «Гарячої лінії». Про це повідомила директор департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик.

Читати також:  Піша проща "Львів-Унів" запрошує львів'ян

«Відділ «Гаряча лінія міста», будучи невід’ємною ланкою взаємодії між міською владою, відповідними службами та громадою міста, також надає важливу соціальну підтримку, щоденно обслуговуючи сотні дзвінків мешканців нашого міста. Співпраця з мобільними операторами є дуже важливою, щоб мешканець міг у будь-який час знати про те, що якщо є проблема – він може одразу розповісти про неї, зателефонувавши на «Гарячу лінію міста». Цього року нам вдалося налагодити співпрацю з двома мобільними операторами –  «Vodafone Україна» та «Лайфселл». Зараз чекаємо на оголошення позитивного рішення про співпрацю з оператором «Київстар».

Читати також:  Де провести ці вихідні з дітьми у Львові

 

Syla.news

402 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up