Креативний простір у Львівському національному університеті

Креативний простір у Львівському національному університеті

Першого тижня тут будуть проводитися майстер-класи, аби показати на практиці студентам, як він може діяти.

2 жовтня у головному корпусі Львівського національного університету ім. І. Франка почне діяти студентський креативний простір University open space, що слугуватиме як територія для навчання, розвитку, натхнення та інновацій, повідомляє Твоє місто з посиланням на  ГО «Лабораторія ідей».

Одна з ініціаторок проекту Христина Луців розповідає, що простір буде діяти в приміщенні колишньої студентської поліклініки, вхід до якої є з внутрішнього дворику головного корпусу університету або з вулиці Костюшка.

«Поки що ми не маємо окремого великого приміщення, де можна було б зробити все так, як ми це бачимо. Але можливо, у майбутньому ми будемо розширюватися. Взагалі такі простори потрібні на всіх факультетах, а не лише в головному корпусі»,– розповідає вона.

З 2 по 6 жовтня тут проведуть 10 безкоштовних майстер-класів у межах заходу «Простір неформальної освіти», мета якого – показати на практиці, як може діяти креативний простір. Кількість місць є обмеженою, тому для участі необхідно пройти онлайн-реєстрацію за посиланням.

«Ми плануємо не тільки цей захід. Це початкові зустрічі, які мають показати студентам, як це все діє, що вони самі теж можуть запрошувати різних людей і проводити тут свої заходи. Крім того, цей простір є в незавершеному вигляді, його потрібно вдосконалювати, і ми шукаємо людей, які готові до цього долучитися», – говорить Христина.

Читати також:  Інституту післядипломної освіти Львівського університету Франка шукають директора

За її словами, креативний простір буде відкритим для студентів не лише на час майстер-класів. Зараз ініціатори проекту його облаштовують мінімальними меблями, для яких вдалося залучити інвесторів.

Програма «Простору неформальної освіти»

Понеділок, 2 жовтня

16:00 – 17:45 – «Останній курс – курс на виживання», Іванна Фединчук, експертка з виборчого процесутренер для кандидатів/ток в депутати, організатор фестивалю для молодих підприємців «Гармидер».

17:45 – 18:15 – кава-перерва.

18:15 – 20:00 – «Як це – бути лідером. Реалізація лідерства», Андрій Ковальський, керівник та ідейний натхненник Львівського обласного молодіжного центру.

Вівторок, 3 жовтня

16:00 – 17:45 – «Презентація кіноклубу медіапросвіти з прав людини Docudays UA», Ніна Хома, координаторка кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA в Національному музеї-меморіалі «Тюрма на Лонцького» у Львові та опікується іншими такими кіноклубами в місті.

17:45 – 18:15 – кава-перерва.

18:15 – 20:00 –  «Харизма та впевненість: бути всередині, виглядати ззовні», Сергій Ковач, тренер з особистісного розвитку, майстер школи розвитку SPE, співзасновник та ведучий клубу «Великий Оратор».

Читати також:  Інституту післядипломної освіти Львівського університету Франка шукають директора

Середа, 4 жовтня

16:00 – 17:45 –  «Протидії мові ворожнечі», Володимир Бєглов, журналіст та радіоведучий. Співзасновник «Радіо Сковорода» та The Ukrainians.

17:45 – 18:15 – кава-перерва.

18:15 – 20:00 – «Що важливіше: простір чи спільнота?», Оксана Дащаківська, керівник Західноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження».

Четвер, 5 жовтня

16:00 – 17:45 –  «Встановлення та відстоювання особистих кордонів та вміння говорити “Ні”», Марта Чумало, заступниця голови Західноукраїнського Центру «Жіночі перспективи».

17:45 – 18:15 – кава-перерва.

18:15 – 20:00 –  «Публічний виступ – як маркетинг ідей», Роман Дерега, тренер з ораторського мистецтва та публічних виступів.

П’ятниця, 6 жовтня

16:00 – 17:45 – «Краундфанд і краудсорс як можливості стартового капіталу», Роман Кошовий, тренер міжнародного рівня, експерт з виборчого законодавства, засновник Благодійного фонду «Перша Львівська фундація».

17:45 – 18:15 – кава-перерва.

18:15 – 20:00 –  «Чотири миті українського студентства: 1990-2001-2003-2013», Віталій Загайний, голова неурядової організації «Центр громадянських ініціатив», громадський діяч, експерт з питань самоорганізації та самоврядування.

За детальнішою інформацією можна звертатися за адресою вул. Університетська, 1, к. 081, ГО «Лабораторія ідей».

Контактна особа – Христина Луців (+38 097 74 96 093, [email protected]).

Syla.news

Коментувати

301 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up