Цікаві виставки у Львові, які варто відвідати

«Жінка на зламі епох» у Львівській національній галереї мистецтв

29 вересня у Львівській національній галереї мистецтв ім. Б. Возницького відкриють виставку ретро-листівок “Carte postale: жінка на зламі епох”, яка покаже жінок кінця ХІХ — початку ХХ століття.

Про це повідомляє 032.ua. Листівки, які упродовж двох місяців матимуть нагоду роздивитись львів’яни, надані з приватної колекції Оксани Бобошко-Вандерховен.

Виставкові експонати охоплюють період становлення стилю модерн на Галичині, який у Львові мав чітке віденське забарвлення.

Читати також:  Музей «Територія Терору» організавує виставку світлин з Євромайдану

«Ілюстровані поштові листівки, найчастіше з зображенням жіночої постаті – зробили значний вклад у розповсюдження сецесії. Саме «прекрасна стать» пропагувала новий стиль, який мав виразне феміністичне забарвлення. Вітальні могутні сили природи і жіноцтва, як їх втілення – це улюблені мотиви сецесії», – зазначають організатори виставки.

Мешканців та гостей Львова запрошують розглянути ужиткову графіку сецесійних художників, які «обожнювали гармонійну єдність людини і природи».

Читати також:  У Львові відкриють фотовиставку пам’яті Аміни Окуєвої

На відкритті виставки діятиме благодійний аукціон, спрямований на збір коштів для реставрації гіпсового жіночого погруддя з фондів Львівської картинної галереї.

Syla.news

429 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up