У Львові покажуть виставу про Андрея Шептицького і його матір

У Львові покажуть виставу про Андрея Шептицького і його матір

У 2015-му році виповнилось 150 років від дня народження блаженного Андрея Шептицького.

Вшановуючи пам’ять цієї величної постаті, театр “МЕТА” у рамках проекту “АРТ-СКАНСЕН” пропонує львів’янам та гостям міста долучитися до перегляду вистави “У прихистку Божої ласки. Мати і син” – поставленої за мотивами листування Андрея Шептицького із матір’ю Софією з роду Фредрів. Про це повідомляє prostir.museum. Андрей Шептицький – представник української еліти, якого неможливо переоцінити. Він – той, хто не брав, а віддавав. Митрополит Андрей відкривав заклади освіти, допомагав молодим науковцям та митцям. У соборі Св. Юра організував Народну школу ім. Грінченка для бідних дітей, офірував свої землі для розвою української культури та духовності, заснував Народну лічницю, де могли безоплатно лікуватися потребуючі. У 1905 році він заснував Український національний музей. Відстоював ідею Українського університету у Львові. Шептицький підтримував діяльність приватних шкіл, товариств «Просвіта», «Рідна школа», НТШ, об’єднання «Луг», «Пласт» тощо.

Вистава відбуватиметься 1 жовтня 2017 року, у неділю, у костелі зі с. Язлівчика, що знаходиться у секторі Львівщина, у Музеї народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького. Початок – о 13.00.

Читати також:  Шевченківський гай запрошує на "День ГАРБУЗА"

Сценарій Ірини Вовк.
Режисура Зоряни Грегорійчук.
Головні актори: львівська поетеса Ірина Вовк та Роман Гринько. За участі хору “Осанна”.

Syla.news

Коментувати

223 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up