Солодкі традиції родини Багринівських

Солодкі традиції родини Багринівських

У цій галицькій родині солодощі завжди були популярними і їм відводилось особливе місце на столі, а рецепти приготування передавались із покоління в покоління.

Зараз у закладі “Солодка Скриня” працює і керує пан Ростислав, батько і голова усієї дружньої родини. Він пригадує, що ще його прапрадід займався імпортом вина із Відня. Він успішно передав своїй дочці власний досвід сімейного господарства і не прогадав, адже та почала випікати солодощі, що і стало початком родинної справи, яка триває і до сьогодні.

Солодкі традиції родини Багринівських

“Ми старались відповідно побудувати і робочий колектив. Кожен наш працівник, неначе член нашої великої родини, а в стосунках між нами усіма панує позитив та злагода. З будь-якого приводу ми завжди радимось і готові почути одне одного. У нас немає конкуренції, у нас є об’єднання навколо проблем.” – каже пан Ростислав.

Читати також:  Чергові бригади теплоенерго працюють без вихідних

Солодкі традиції родини Багринівських

Найвищою метою у “Солодкій Скрині” вважають збереження та збагачення української культури серед нових поколінь. Ростислав вважає, що міцна сім’я -це запорука добробуту держави вцілому і з задоволення прийме у “солодку” родину майбутнього чоловіка своєї доньки.

Солодкі традиції родини Багринівських

Проте не завжди все було так солодко і за часів правління гаранта-втікача заклад мав певні проблеми із приміщенням. Закладу було запропоновано закриття, посилаючись на те, що це невеликий бізнес, а значить і користі державі не приносить. Але пан Ростислав написав відповідь, яку він підкріпив посиланнями на Конституцію України, вказав, що “Солодка Скриня” відповідає за високу якість продукту, отже і казна від того збагачується. Відповідь вдовольнила тодішню владу і проблеми на тому вичерпались.

Читати також:  Журналісти газети "Експрес" вийшли на чергову акцію протесту

Зараз ресторан, якому вже десять років, може похвалитись власним методом обсмажування зеленої кави, власною випічкою солодощів із безкоштовною доставкою та, навіть, клієнтами, котрі впродовж десяти років приходять до “Скрині”, щоб поласувати різноманітними смаколиками.

Солодкі традиції родини Багринівських

Справжньою прикрасою закладу є книга кулінарних рецептів 1909 року, в якій ще прабабуся Ростислава робила виправлення та дещо змінювала рецепти, додаючи чогось особисто від себе.

Солодкі традиції родини Багринівських

Отже, якщо ви плануєте корпоратив, застілля на природі, приватний похід на каву чи просто захотіли поласувати солодким вдома, то це ідеальний варіант для вас. А служба доставки може привести солодощі, куди ви забажаєте. Знаходиться цей диво-заклад в історичній частині Львова, за адресою: вул. Туган-Барановського, 30.

Смачного!

Syla.news

Коментувати

431 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up