Львів’яни можуть приєднатися до озеленення площі Митної

В суботу у Львові активісти проведуть озеленення площі Митної квітами та іншими саджанцями.

Планують висадити яблуні та сливи, надані безкоштовно. Про це інформують організатори акції у ФБ.  Хоч проект Митної вже давно завершився, та час показав, що деякі рослини не змогли прижитися в умовах площі, деякі були невдало посаджені, деякі куплені уже ослабленими, а деякі витопталося через безмежну любов до селфі. Але це все життя і ми не хочемо критикувати відвідувачів площі чи нарікати на когось, а просто досадити ще трохи того, що планувалося і додати дещо нового. В зв’язку з цим ГО «Urbanideas» організовують зустріч, на якій будуть висаджувати квіти і дерева на площі Митній. У організації інформують, що саджанці яблунь та слив для висадки подарував розсадник Elit Flora. Зараз ці рослинки ще ростуть, а передадуть їх вже до кінця тижня.

«КвітидляМитної», як називають подію організатори, пройде у суботу, 30 вересня. Долучитись можна всім охочим. Якщо є бажання щось висадити на площі, потрібно обрати рослинку із переліку та купити або ж поділитись (якщо маєте вдома) і повідомити про це у дописі.

Syla.news

300 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up