Трамп обмежив в'їзд до США громадянам кількох держав

Трамп обмежив в’їзд до США громадянам кількох держав

Нові обмеження в’їзду до США стосуватимуться громадян Чаду, Ірану, Лівії, Північної Кореї, Сомалі, Сирії, Венесуели та Ємену. Вони набувають чинності 18 жовтня.

Як інформує “Deutsche Welle“, президент США Дональд Трамп у неділю, 24 вересня, підписав новий указ, який обмежує в’їзд до Сполучених Штатів Америки для громадян восьми країн. 24 вересня сплив термін чинності попереднього антиміграційного указу лідера США, який запроваджувався на 90 днів, передає інформагенція AP.

Читати також:  КНДР відкидає новий пакет санкцій

Нові правила щодо в’їзду до США стосуватимуться громадян Чаду, Ірану, Лівії, Північної Кореї, Сомалі, Сирії, Венесуели та Ємену. Вони набувають чинності 18 жовтня. Правила не однакові для кожної з цих країн. Приміром, призупинення надання американських віз громадянам Венесуели стосуватиметься окремих урядовців та членів їхніх родин, пише AP.

Попередній антиміграційний указ Трампа обмежував можливості в’їзду до США для громадян шести країн із переважно мусульманським населенням. Ішлося про громадян Ірану, Лівії, Сомалі, Судану, Сирії та Ємену, які не могли достовірно обґрунтувати мету свого перебування у США. Громадян Судану новий указ Трампа не стосуватиметься.

Читати також:  Манафорта засудили за фінансові злочини

“Мій пріоритет номер один – зробити Америку безпечною. Ми не пускатимемо до нашої країни тих, кого не можемо безпечно перевірити”, – так Трамп прокоментував у Twitter підписання цього указу.

Syla.news

Коментувати

275 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up