У Львові відбудеться відкритий турнір з фехтування «Галицька осінь-2017»

У Львові відбудеться відкритий турнір з фехтування «Галицька осінь-2017»

У неділю, 24 вересня, у Львові розпочнеться традиційний відкритий турнір з фехтування на шпагах серед кадетів «Галицька осінь – 2017», присвячений світлій пам’яті майстра спорту Володимира Козицького.

На турнірі очікується участь близько 150 молодих фехтувальників України (категорія кадети), для яких ці змагання є одним з етапів відбору до складу національної збірної команди України.

Попередню згоду на участь у цих традиційних змаганнях, окрім представників Львівщини, подали збірні команди Києва, Київської, Миколаївської, Харківської, Тернопільської областей, а також очікується участь гостей з Кракова (Польща) та Бреста (Білорусь).

Читати також:  Фехтувальники Львівщини боротимуться за медалі чемпіонату Європи-2017

Змагання відбудуться в манежі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (Львів, вул. М. Черемшини, 17).

Довідка:

Володимир Петрович Козицький (1934-1999) зробив чимало для розвитку та популяризації фехтування на Львівщині. Багаторазовий переможець змагань республіканського, всесоюзного та міжнародного рівнів.

Новаторський підхід до питань підготовки спортсменів дозволив йому розробити та запровадити в практику авторські методики тренувань, які сприяли високим результатам львівських фехтувальників на чемпіонатах Європи, світу та Олімпійських Іграх.

Читати також:  Львівський ветеран виборов срібло чемпіонату світу з фехтування

Традиційно восени у Львові зустрічаються спортсмени, тренери, представники команд, ветерани фехтування для вшанування пам’яті свого товариша по спорту, обмінюються спогадами, передають свій досвід молодому поколінню спортсменів.

Організаторами змагань виступають управління фізичної культури та спорту ЛОДА та федерація фехтування Львівської області.

Головний суддя змагань: суддя національної категорії – Анатолій Хмелевський (м. Львів).

Syla.news

Коментувати

230 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up