У Львові хочуть побудувати біогазову установку

Біогазова установка дозволить покрити 80% витрат на електроенергію ЛМКП «Львівводоканал». Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Ми працюємо з нашими іноземними консультантами з компанії «Egis», які будуть проводити технагляд за проектуванням і будівництвом. За місяць-півтора ми вже плануємо вийти на тендер по проектуванню біогазової установки.

Біогазова установка нам дасть зменшення кількості мулу, який ми зараз складаємо на мулові майданчики, і власну електроенергію, яка використовуватиметься на очисних спорудах. Ми плануємо 80% витрат на електроенергію покрити цією біогазовою установкою», – зазначив директор ЛМКП «Львівводоканал» Валентин Вольський.

Читати також:  Де завтра у Львові не буде світла

На реалізацію проекту будівництва біогазової установки передбачено 27 млн євро. Наразі Львіводоканал веде перемовини з польським екологічним фондом, з яким на Еко-форумі 5-6 жовтня має підписати «Меморандум спільної співпраці по напрямку реконструкції очисних споруд, каналізаційних споруд та інших екологічних питань».

Syla.news

418 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up