США підтримали ініціативу України щодо миротворців на Донбасі - Порошенко

США підтримали ініціативу України щодо миротворців на Донбасі – Порошенко

Йдеться про підтримку саме української позиції, яка передбачає мандат миротворчої місії на всю окуповану територію на сході України.

Про це повідомляє Українська правда. Президент Петро Порошенко заявляє, що США підтримали пропозицію України про введення миротворців на Донбас.

Про це він сказав 21 вересня в США на брифінгу після зустрічі з американським президентом Дональдом Трампом.

Порошенко сказав, що “дуже задоволений” зустріччю з усією владною командою США, яка тривала близько години .

“Важлива позиція, що Сполучені штати Америки повністю підтримали пропозиції України, мої пропозиції, які були озвучені ще в 2015 році, щодо розміщення на сході України, на окупованій території, миротворців з мандатом Ради безпеки ООН”, – сказав президент.

Читати також:  Нацбанк спрогнозував відтік робочої сили з України

“Я підкреслюю і наголошую: української позиції, яка передбачає мандат на всю окуповану територію на Сході України, включаючи неконтрольовану ділянку україно-російського кордону, яка виключить проникнення військ і озброєння Росії і справді буде слугувати меті миру”, – зазначив Порошенко.

Порошенко відзначив кілька ключових моментів зустрічі, зокрема те, що сторони обговорили питання в сфері безпеки.

Читати також:  Україна стала членом конвенції Пан-Євро-Мед

“Надзвичайно важливо, це є спільне бачення нової якості безпекової співпраці між Україною та США. Ми детально обговорили детально всі напрямки розширення цієї співпраці, починаючи від співпраці з військовою академією West-Point… і завершуючи співпрацею з Міноборони США та іншими інституціями”, – сказав глава держави.

Порошенко також зазначив, що мова йшла і про співпрацю в економічній сфері та сказав, що відчув “повну і дуже потужну підтримку реформ в Україні та позитивну оцінку зусиль української влади”.

Syla.news

338 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up