ІІ Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Кубок Лева» відбудеться у Львові

ІІ Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Кубок Лева» відбудеться у Львові

У Львові з 22 по 24 вересня 2017 року ЛМГО «Клуб художньої гімнастики та фехтування «СПАРТА» при підтримці управління молоді та спорту Львівської міської ради проводить II Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Кубок Лева».

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради. На проведення цього заходу з міського бюджету м. Львова виділено фінансову підтримку в сумі 26 000 гривень.

Читати також:  Чи потрібен львів'янам День праці

Турнір відбудеться на вул. Уласа Самчука, 14 (кафедра фізичного виховання Національного університету «Львівська політехніка»).

В суботу, о 14.00 год. відбудеться парад відкриття змагань У неділю, о 13.00 год. показові  виступи та урочисте нагородження переможців турніру.

Запрошують усіх бажаючих подивитися на свято краси та грації у суботу, з 9.00 до 19.00 та в неділю, з 9.00 до 13.00 – вхід вільний.

Читати також:  На вихідних у Львові відбудеться змагання «Найсильніший пожежний рятувальник 2019»

У змаганнях візьмуть участь біля 200 гімнасток (діти від 6 до 18 років), також їхні представники та тренери з різних куточків України – Київ, Одесса, Чернівці, Вінниця, Чернігів, Ужгород, Кропивницький, Дніпро, Луцьк, Рівне.

Гімнастки змагаються у 2 категоріях у кожній віковій групі.

Окрім того у Львові відбудеться Міжнародний турнір «Кубок Лева» з плавання в категорії «Мастерс».

Syla.news

415 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up