Американські лікарі прооперують дітей у Львові

Американські лікарі прооперують дітей у Львові

Американські лікарі уже всьоме приїдуть до Львова допомагати дітям, які зазнали опіків.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР. Щорічно в рамках українсько-американського соціального проекту “Лікарі об’єднуються заради допомоги дітям” лікарі з опікового центру Бостона спільно з львівськими лікарями консультують та оперують дітей зі всієї України, які перенесли опіки. Цьогоріч у Львові з 23 по 30 вересня уже всьоме працюватиме міжнародна виїзна клініка під керівництвом Геннадія Фузайлова, професора Гарвардської медичної школи, лікаря бостонської клініки Shriners Hospitals for Burn Children.

Читати також:  Львів'ян просять стати донорами для хворих дітей

Як зазначають організатори, в рамках міжнародної співпраці медичний центр Intersono Medicover Group прийматиме виїзну клініку у складі дев’яти осіб: це пластичні хірурги та дитячі анестезіологи.

“Вперше в Україні буде використано UltraPulse CO2 Laser (Lumenis). Це особливо важливо, адже використання такого лазера в усуненні дефектів від опіків є надзвичайно дороговартісним. Втім, усі процедури та операції для українських пацієнтів будуть абсолютно безкоштовними”, – говорять організатори.

Під час роботи виїзної клініки 24 вересня лікарі планують оглянути 190 дітей з різних областей України, які постраждали через опіки, з яких відберуть 45-50 дітей для проведення оперативних втручань. Більшості пацієнтів вже неодноразово була надана медична допомога під час попередніх місій. Також буде проведено огляд нових пацієнтів, серед яких є дітки із зони війни. Окрім цього, 27 вересня відбудуться лекції американських фахівців для пластичних хірургів, дитячих анестезіологів, а також студентів-медиків.

Читати також:  Львів'ян просять долучитись до благодійного збору макулатури

Syla.news

Усі новини

Коментувати

256 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up