До львів’ян звертаються по допомогу для онкохворих дітей

У відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії у львівській дитячій лікарні хочуть закупити катетери для хворих на рак крові дітей.

Благодійна організація «Благодійний фонд «Запорука» збирає кошти на 5 підшивних катетерів, яких вистачить на півроку для відділення гематології та інтенсивної хімотерапії у львівській дитячій лікарні (Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр). Про це повідомляє  Твоє місто з посиланням на Ярину Хомців, керівницю представництва благодійної організації «Запорука» у Львівській області.

Читати також:  Канада виділила майже $ 8 млн на гуманітарну допомогу Україні

Підшивний катетер потрібен всім пацієнтам зі злоякісними захворюваннями крові, а надто тим, у кого гострі форми хвороби. Однак державними закупівлями ця позиція не покривається.

Наразі вже придбали 5 катетерів, потрібно закупити ще 5. Один катетер коштує понад чотири тисячі гривень. Всіх небайдужих просять долучитися до збору коштів.

Допомогти можна перейшовши за посиланням на онлайн-платформі «Українська біржа благодійності» або надіславши кошти на рахунок фонду, обов’язково вказавши призначення платежу: «благодійна пожертва, катетери»:

Читати також:  Трамп підписав оборонний бюджет США з 350 млн доларів допомоги Україні

Рахунок для надходжень в гривнях (UAH):

Райффайзен Банк Аваль
Р/р: 26005552959
Код ЄДРПОУ: 35911054
Одержувач: БФ “Запорука”
Код банку (МФО): 380805
Банк одержувача: “Райффайзен Банк Аваль” в м. Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва, катетери.

Syla.news

397 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up