У Гарварді вручили Шнобелівські премії 2017

У Гарварді вручили Шнобелівські премії 2017

Нагорода присуджується за дотепні й абсурдні наукові дослідження в низці областей.

Про це повідомляє Радіо Максимум. У Гарвардському театрі Сандерс відбулася церемонія вручення Шнобелівської премії, яка присуджується щорічно за абсурдні і дотепні дослідження в галузі медицини, фізики, біології, хімії, економіки та інших сферах.

Лауреатом в області фізики став французький вчений Марк Антуан Фардін з його дослідженням “Про реології кішок”. У ньому сказано, що кішки можуть вважатися як твердим тілом, так і рідиною, оскільки відрізняються умінням приймати форму посудини, в якій лежать.

У Гарварді вручили Шнобелівські премії 2017

В області економіки переможцями були визнані два австралійця, які досліджували зв’язок між успіхом в азартних іграх і обіймами з крокодилом. Зокрема, в їх дослідженні стверджується, що люди, які ув’язнили крокодилів і не відчувають при цьому негативних емоцій, робили ставки вищими на відміну від своїх опонентів.

У Гарварді вручили Шнобелівські премії 2017

Премію в області гідродинаміки присудили корейцеві Хан Джі Вону, який досліджував тему кави, а точніше – як її краще пронести, щоб не розплескати. В ході міркування на цю тему учений дійшов висновку, що напій менше коливається, якщо його нести задом наперед.

Лауреатами в області анатомії стали британські вчені з роботою “Чому у старих людей великі вуха”.

У Гарварді вручили Шнобелівські премії 2017

А в медицині переможцями стали ліонці, які досліджували питання того, які ділянки людського мозку відповідають за огиду до сиру.Також були присуджені нагороди в областях харчування, біології, акушерства, когнітивних наук та інших.

Syla.news

413 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up