Новий склад Постійного Синоду УКГЦ

Новий склад Постійного Синоду УКГЦ

Синод Єпископів УГКЦ, який проходив у м. Львові-Брюховичах 3-12 вересня 2017 року, обрав трьох єпископів членами Постійного Синоду УГКЦ.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ. Мандат синодальних отців для служіння в Постійному Синоді на наступні п’ять років отримали такі владики: Борис (Ґудзяк), Єпарх єпархії Святого Володимира для українців-католиків Франції, країн Бенілюксу та Швейцарії, Богдан (Данило), Єпарх єпархії Святого Йосафата у Пармі (США) і Теодор (Мартинюк), Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

Читати також:  УГКЦ встановила день пам'яті дітей, які померли під час вагітності

Відповідно до кан. 115, §2, п.1 Кодексу канонів Східних Церков, Отець і Глава Церкви також іменував членом Постійного Синоду УГКЦ терміном на п’ять років владику Євгена (Поповича), Архиєпископа і Митрополита Перемишльсько-Варшавського. Щодо цього 12 вересня було видано окремий декрет Глави УГКЦ.

Новий склад Постійного Синоду уже провів своє перше засідання. Владики разом з Главою Церкви 13 вересня у Львові зібралися разом, щоб підбити підсумки Синоду Єпископів УГКЦ 2017 року та накреслити плани для подальшої роботи.

Читати також:  Папа Франциск єпископам УГКЦ: Моліться до Святого Духа

Довідка

Постійний Синод − це група єпископів, яка діє від імені Патріаршого Синоду і є дорадчим органом для Глави Церкви. Відповідно до кан. 115, §1 Кодексу канонів Східних Церков, Постійний Синод Української Греко-Католицької Церкви складається з Отця і Глави Церкви та чотирьох єпископів. Одного із єпископів іменує Отець і Глава Церкви, а інших трьох обирає Синод Єпископів на п’ятирічний термін.

Syla.news

357 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up