Сьогодні у Львівській опері відбулась презентація роману Сергія Жадана “Інтернат”. Фото

Сергій Жадан презентував свій роман «Інтернат», події якого обертаються навколо російсько-української війни на Донбасі.

Зал, в якому відбувалась презентація був заповнений на 90 відсотків жінками. Жадан є одним з найвідоміших українських письменників, який не потребує зайвого представлення. Його мова завжди близька до народної, а думки персонажів часто співзвучні з думками багатьох українців.

Читати також:  Книги, ігри та подорож у "Буквордс". Що буде на 11 дитячому форумі у Львові

Основною темою книжки “Інтернат” є війна на Сході України. Сергій не хотів розповідати про книгу, бо це, за його словами “невдячна справа”, але розповів про загальний сюжет. З його слів зрозуміло, що події розгортаються у районі Дебальцевого взимку 2015-го року. Разом із головним героєм, вчителем Пашою, читачі вирушають на лінію фронту. Прямуючи до інтернату, щоб забрати племінника, Паша зустрічає чимало цікавих персонажів, кожен з яких ділиться з ним своєю історією.

Читати також:  Ювілей Форуму видавців: Львів готується до 25-го книжкового ярмарку (коментарі)

Книжка зацікавить небайдужих до ситуації в країні читачів. Вона змусить співпереживати, хвилюватися, можливо, навіть плакати, але точно не дозволить залишитися байдужим.

Після закінчення презентації відбулась автограф-сесія.

Syla.news

953 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up