Підписано додаткові торгові преференції ЄС для України

Підписано додаткові торгові преференції ЄС для України

Рішення про додаткові торговельні преференції для українських експортерів на ринок ЄС підписали у Європейському парламенті.

Про це повідомляє УНН  з посиланням на повідомлення МЗС Естонії, яка наразі головує в ЄС, у Twitter.

Документ підписали президент Європарламенту Антоніо Таяні та заступник естонського міністра з питань справ ЄС Матті Маасікас.

Читати також:  Квота на українську мову зросла ще на 5% в радіоефірі

“Ми вітаємо додаткові торговельні преференції, що забезпечує кращий доступ для українських експортерів до ринку ЄС”, – повідомили у МЗС Естонії.

Раніше повідомлялося, що запропоновані заходи, які застосовуються на термін у три роки, передбачають: додаткові квоти на імпорт при нульовому тарифі для певних сільськогосподарських продуктів (“квоти тарифних ставок” при 0%); часткове або повне зняття імпортних мит на кілька промислових товарів.

Читати також:  У Європарламенті не вважатимуть Росію стратегічним партнером

Серед додаткових квот: 625 тисяч тонн кукурудзи, 325 тисяч тонн ячменю, 65 тисяч тонн пшениці, 2500 тонн меду та інші. Окрім того, передбачається повне скасування імпортних мит на деякі категорії товарів: добрива, взуття, мідь, алюміній, звукозаписувальну апаратуру і фарби.

Syla.news

427 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up