Всеукраїнський захід «Читаки. Писаки. Малюваки» стартує зі Львова

Всеукраїнський захід «Читаки. Писаки. Малюваки» стартує зі Львова

З 15 по 21 вересня за підтримки Міністерства культури України у трьох містах – Львові, Києві та Дружківці триватиме Всеукраїнський захід «Читаки. Писаки. Малюваки».

Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури України. Стартує акція 15 вересня у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва.

У рамках заходу «Читаки. Писаки. Малюваки» планується провести цикл круглих столів, під час яких обговорюватимуться теми єднання мистецтва і літератури, роль візуальної комунікації для виховання дітей, юнацтва. Також зможуть зустрітися з дітьми-авторами картин, намальованих за темами прочитаних книг. До участі у круглих столах запрошені письменники та художники, які поділяться з підростаючим поколінням своїм досвідом.

Приєднання до культурного простору України, участь в образотворчій виставковій діяльності важливі для дітей та молоді. Не менш актуальне заохочення дітей і підлітків до творчого прочитання сучасної української та зарубіжної літератури, йдеться у повідомленні.

Організаторами заходу виступають Державна бібліотеки України для юнацтва, КЗК «Донецький обласний художній музей», Львівська обласна бібліотека для юнацтва, Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва, Бібліотека ім. Лесі Українки м. Дружківці.

За задумом організаторів, головна ідея проекту – через малюнок повернути дітей до книжки. Виставки відбудуться на базі бібліотек: 15-17 вересня – у Львові, 18-19 вересня – Києві, 21-24 вересня – Дружківці.

Syla.news

420 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up