Як отримати стипендію на другу програму ІТ-права від УКУ

Як отримати стипендію на другу програму ІТ-права від УКУ

Для учасників програми передбачені три стипендії.

Школа права УКУ відкрила реєстрацію на другу програму з ІТ-права, повідомляє прес-служба Школи права УКУ.

Формат програми передбачає 8 дводенних модулів упродовж трьох місяців, у рамках яких будуть розкриті питання менеджменту ІТ-бізнесу та його корпоративного структурування, захисту прав інтелектуальної власності та договорів в сфері ІТ, кіберзлочинності та кримінально-правового захисту діяльності ІТ компаній, а також юридичного супроводу ІТ-бізнесу в ЄС та США.

У часникам пропонують 5 базових модулів:

  • Start-up Companies: U.S. Structuring and Transactions
  • Corporate and Tax Structuring of IT Business
  • Contracts in IT
  • IP in IT
  • Final Module (Management of IT Business & Competition)
Читати також:  Виставка "Рівнодоступність" в УКУ

Крім того, є три додаткових модулі:

  • Legal Innovations
  • New Technologies and Law (Cryptocurrencies & ICO, AI, Big Data)
  • Security of IT Business

Можна брати участь в окремих модулях – одному базовому та одному додатковому. Сертифікати про закінчення програми отримають ті учасники, які пройшли базовий модуль.

Триватиме програма з 6 жовтня по 23 грудня. Додаткові модулі можуть відбуватися пізніше. Щоб взяти участь у програмі, необхідно зареєструватися за посиланням.

Вартість в разі подання заявки до 30 вересня складає 500 доларів, після 01 жовтня – 600 доларів. Участь в окремому модулі складає 100 доларів.

Читати також:  16-річна львівська винахідниця, яка розробила власну програму штучного інтелекту, навчатиметься в УКУ

Крім того, Академічна рада Програми пропонує 3 стипендії, які покриють 70% вартості від навчання. Для участі в стипендійному конкурсі потрібно заповнити заявку та надіслати мотиваційне есе англійською мовою на адресу [email protected] (не менше двох сторінок, Cambria, 14, 1,5) та пройти усну співбесіду з представниками Академічної ради.

Детальніше про програму, її зміст та експертів можна дізнатися на офіційній веб-сторінці або надіславши запитання на адресу електронної пошти [email protected].

Syla.news

513 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up