Львівські ілюстратори перемогли в міжнародному конкурсі

Львівські ілюстратори перемогли в міжнародному конкурсі

Дві книги львівської Творчої майстерні «Аґрафка» – переможці престижного Бієнале художньої Ілюстрації у Братиславі. Нагороди отримали книги «Голосно, тихо, пошепки» та «Франко від А до Я».

Про це повідомляє Твоє місто. Щороку на Бієнале Ілюстрації у Братиславі (ВІВ) представлена мозаїка найкращих ілюстрацій до дитячих книг з усього світу. Міжнародне журі BIB присуджує престижні нагороди: Grand Prix BIB, BIB PLAQUE, BIB Golden Apple та Почесну премію видавництву.

Цьогоріч серед лауреатів BIB PLAQUE – львівські автори й ілюстратори Романа Романишин та Андрій Лесів (творча майстерня «Аґрафка»). Їхні книжка-картинка «Голосно, тихо, пошепки» та абетка-енциклопедія «Франко від А до Я», які вийшли у «Видавництві Старого Лева», удостоїлися нагороди разом із роботами колег із Німеччини, Ізраїлю, Японії та Мексики, інформує прес-служба Видавництва Старого Лева. Гран-прі Бієнале Ілюстрації цьогоріч отримав художник із Нідерландів Ludwig Volbeda за книгу «Птахи».

Читати також:  Львівська «Аґрафка» презентувала свої роботи на Picturebook Makers

«Бієнале ілюстрації в Братиславі – конкурс з однією з найдовших історій у світі, – розповідають Романа Романишин та Андрій Лесів. – Цього року він відзначає 50-ту річницю. На сьогодні маємо дуже мало конкурсів світового рівня з такою давністю традиції. У журі цього конкурсу завжди присутні фахівці з різних материків і культур. Ми неймовірно щасливі отримати PLAQUE BIB одразу за два проекти – такі різні, але в рівній мірі для нас важливі. Це вже вдруге наші роботи відзначено на бієнале і для нас це чіткий сигнал, що все робимо правильно. Тішимося і працюємо далі».

Довідка: Бієнале Ілюстрації – один з найважливіших світових конкурсів в царині дитячої книги та ілюстрації, який проводиться ще з 1967 року у Словаччині. BIB проходить під патронатом ЮНЕСКО за підтримки словацького відділення Міжнародної ради з питань дитячої та підліткової літератури (IBBY) та Міністерства культури Словаччини. За роки існування ВІВ у ній взяли участь понад 6 тисяч художників з більш ніж 100 країн. Кількість представлених ілюстрацій перевищує 50 тисяч.

Читати також:  Книжка "Аґрафки" здобула відзнаку на конкурсі у Швейцарії

Нагадаємо, книга Богдана та Наталі Тихолозів «Франко від А до Я» – продовження розповідей про видатних діячів у так званій абетковій версії. У книзі Франко зображений у родинному колі та за улюбленими заняттями. Унікальне художнє оформлення для книжки виконала творча студія «Аґрафка».

Syla.news

397 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up