Львів'ян запрошують на обговорення майбутнього вигляду вул. Бандери

Львів’ян запрошують на обговорення майбутнього вигляду вул. Бандери

У рамках вересневого інтенсиву «Публічні простори вздовж вулиці Степана Бандери: обговорення, презентації, дискусії», команда проекту «Вулиця для всіх» хоче отримати поради та пропозиції, які допоможуть вдосконалити планування потенційних громадських просторів, які знаходяться на вулиці С. Бандери, та запрошують усіх бажаючих на обговорення щодо облаштування пішохідних зон на вул. С. Бандери.

Як інформує “Львівський портал“, відкрита зустріч-обговорення щодо можливих варіантів облаштування пішохідних зон на вул. С.Бандери відбудеться 13 вересня, о 18.30 год. Локація: вул. Степана Бандери 14, поблизу Львівської академічної  гімназії, інформують у Львівській міській раді.

В програмі зустрічі:

 • Презентація напрацювань щодо облаштування пішохідних зон
 • Демонстрація матеріалів
 • Обговорення, збір пропозицій, уточнень, ідей

Презентуватиме попередні напрацювання дизайнер-урбаніст ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олександр Шутюк. Концепція облаштування була розроблена на основі результатів семінару від 20 квітня 2017 року (див. блог за посиланням http://www.street4all.org.ua/) та «Urban Cafe» від 10 жовтня 2016 року

Саме на цих заходах були визначені основні принципи, які враховував дизайнер при створені ескізних планів, а саме:

 1. Оскільки, з метою зниження рівня шуму, для покриття смуг проїзду громадського транспорту/автомобілів замість бруківки було обрано асфальт, потрібно звернути особливу увагу на дизайн тротуарів, який би міг підкреслити особливість вул. С. Бандери.
 2. Дизайн тротуарів, який було показано у ході попереднього планування вул. С. Бандери, необхідно розглядати в якості першого проекту, який потрібно переглянути.
 3. Важливо досягти певного зонування тротуарів з перманентною «транзитною» зоною для руху пішоходів уздовж вулиці, зоною, яку зможуть використовувати сусідні крамниці, зоною для літніх майданчиків, велосипедної стоянки, тощо
 4. Дизайн, запропонований для тротуарів вул. С. Бандери, в майбутньому може бути використано і для інших вулиць Львова.
 5. Потрібно брати за основу вдалі рішення, які уже впроваджено у Львові
 6. Важливо розробити особливий дизайн таких зон спеціально для Львова.
 7. Запропоновані рішення повинні бути практичними з точки зору обслуговування.
 8. Необхідно визначити в якій мірі різні ділянки вул. С. Бандери потребують спеціальних проектних рішень
Читати також:  4Fashion day's: прикраси і не тільки...

Наступні зустрічі:

19 вересня, початок о 18.30 год.

Відкрита зустріч-обговорення щодо громадського простору біля Львівського будинку органної та камерної музики:

Локація: вулиця Степана Бандери, 8, Львівський будинок органної та камерної музики

 • Презентація щодо змін організації дорожнього руху навколо Будинку органної та камерної музики від Романа Зубачика, начальника відділу транспортного планування та моделювання ЛКП «Львівавтодору».
 • Новий дизайн громадського простору навколо Будинку органної та камерної музики від архітекторів Антона Коломєйцева та Романа Крушельницького
Читати також:  "Музика в старому Львові та Кракові" залунає вчетверте

27 вересня початок о 18.30 год.

Відкрита зустріч-обговорення щодо простору поблизу церкви св. Ольги і Єлизавети

Локація: пл. Кропивницького, 12, поблизу кафе «Картопляна хата»

 • Презентація нового трафіку транспортного руху навколо церкви св.Ольги і Єлизавети від Ігоря Могили, керівника відділу стійких транспортних систем ЛКП «Інститут просторового розвитку»
 • Презентація та обговорення нового  дизайну громадського простору навколо церкви св.Ольги і Єлизавети від архітекторки Ольги Криворучко

Syla.news

Усі новини

Коментувати

231 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up