Для літніх львів'ян відбудеться турнір з більярду

Для літніх львів’ян відбудеться турнір з більярду

До Дня фізичної культури і спорту у різних куточках міста Львова відбуваються спортивні заходи. Відтак, для підопічних Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян організовують турнір з більярду.

Про це інформує “ТРК Львів”.

«Літні люди, попри поважний вік та багатий життєвий досвід, хочуть і надалі черпати для себе нові враження та знання, а ми цьому повинні сприяти. Тому маємо нагоду вкотре організувати цікаве дозвілля для наших поважних містян – турнір з більярду», – зазначають у Львівському територіальному центрі.

Читати також:  Гурт "ЛТК" запрошує на брифінг

Захід відбудеться 15 вересня в більярдному клубі «Абріколь» за адресою: м. Львів, пр. Червоної Калини, 109. Початок о 12.00 год.

Контактна особа – п.Вікторія, завідувач відділення соціально-побутової реабілітації Львівського територіального центру, тел.: 067 712 87 98.

Syla.news

349 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up