Скільки вартує неповідомлення податкової про нового працівника

Скільки вартує неповідомлення податкової про нового працівника

Якщо під час оформлення працівника на роботу роботодавець виконав усі умови, але з різних причин не повідомив про це в податкову, то керівника підприємства оштрафують на суму від 510 до 1700 гривень та нададуть припис – усунути це порушення.

Про це повідомляє dailylviv.com. Але штрафувати на суму в 96 тисяч – незаконно.

Про це сьогодні, 6 вересня, під час відеопрограми «Бухгалтерська правда», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила партнер компанії «Академія професійного бухгалтера» Людмила Шахно.

Вона нагадала, що як тільки вступили в дію штрафні санкції за порушення Законів про працю, то роботодавців завзято почали штрафувати на величезні суми.

Читати також:  Гряде дефіцит сигарет? АМКУ оштрафував великі тютюнові компанії на 6,5 мільярда

Роботодавці оскаржували ці штрафи в судах. І суди винесли рішення, що неповідомлення податкової про нового працівника не важить аж 96 тисяч штрафу.

– На сьогодні вже є навіть роз’яснення управління Держпраці у Черкаській області, де говориться, що якщо є наказ про прийняття працівника на роботу, працівник ознайомлений з умовами внутрішнього трудового розпорядку, йому нараховують та сплачують заробітну плату, сплачуються внески, тобто ви нічого не порушили, лише забули подати повідомлення в податкову, в такому випадку вносять лише припис. Ви цей припис мусите усунути, подати повідомлення.

Читати також:  Поліція випише штраф за провокаційні борди з Порошенком

Якщо ви не подасьте повідомлення після припису, то буде застосована фінансова санкція – 3200 гривень та адмінштраф від 510 до 1700 гривень, – пояснює аудитор.

А ось штраф у 96 тисяч можуть накласти тільки в тому разі, якщо з’ясують, що працівник працює без оформлення трудового договору, оформлення на неповний робочий час тощо.

Syla.news

Усі новини

Коментувати

297 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up