У Львові розпочинається тиждень заходів на тему «Реставрація та збереження історичної спадщини»

У Львові розпочинається тиждень заходів на тему «Реставрація та збереження історичної спадщини»

З 5 до 10 вересня, в рамках спільного українсько-німецького проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» (GIZ та ЛМР) відбуватиметься тематичний тиждень заходів, присвячений збереженню та реставрації історичної спадщини.

Про це повідомляє ЛМР. Проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» втілюється з 2009 року спільно з Львівською міською радою та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ). Одним з головних напрямків діяльності проекту є фахова реставрація та збереження історичної забудови в центральній частині міста.

Читати також:  У Бібрці відреставрують давню фреску

У грудні 2017 року цей проект завершується і щоб максимально поширити та передати свій напрацьований досвід, на завершальному етапі своєї діяльності запрошує усіх бажаючих до участі у програмі заходів на тему: «Реставрація та збереження історичної спадщини», які відбудуться з 5 до 10 вересня у Львові. У рамках тижня заплановані наступні заходи:

Читати також:  У Чорній кам’яниці облаштують Музей історії Львова

–           Практичні семінари для ремісників зі Львова та інших міст;

–           Презентації на реставраційну тематику від місцевих фахівців;

–           Тематичні екскурсії від архітекторів тими об’єктами Львова, що були відновлені за останні роки.

Syla.news

515 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up